Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Karbantartó villamosmérnök | Maintenance electrical engineer - Tatabánya

  • T-HR Kft.
  • Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • A hirdetés 468 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Automatizált gyártósorok karbantartása és fejlesztése.PLC programok fejlesztése. Beruházási projektek támogatása. Gép instabilitást okozó problémák analízise, priorizálása a folyamatmérnökséggel együttműködve. Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás, műszaki egyeztetés, megrendelések indítása. Beszállítók fejlesztése. Műszaki dokumentáció kezelése és aktualizálása.

Végzettség:
Villamos vagy mechatronikai mérnöki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 év karbantartási és gépfejlesztési területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Társalgási szintű angolnyelv-tudás Hajtástechnikában szerzett gyakorlati tapasztalat

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon stabilan jelenlévő, folyamatosan fejlődő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég. Pályázóink visszajelzései alapján egyike a tatabányai munkaerőpiac legkedvezőbb megítélésű cégeinek.
Iratkozzon fel állásértesítőre