Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

HSA Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.11.
Jelentkezési határidő: 2019.10.22.

Feladatok:

  • termelő berendezések karbantartása
  • összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása
  • gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése
  • egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • jártasság az alábbi területek bármelyikén: elektronika / elektrotechnika / finommechanika / pneumatika / gépészet
  • többműszakos munkarend vállalása

Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés
  • cafetéria
  • bónuszrendszer (havi és negyedéves bónuszok)
  • ingyenes buszjárat közel 100 településről
  • szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre