Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • Haltech Kft.
  • Balatonfűzfő, Veszprém
  • A hirdetés 18 napja lejárt

FELADATOK:

  • gyártósori gépek karbantartása (tervezett, ad hoch)
  • pneumatikus, mechanikus karbantartások elvégzése
  • cserealkatrészek raktározása
  • dokumentáció vezetése

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú végzettség (gépszerelő karbantartó, géplakatos, finommechanikai műszerész, elektrotechnikus, gépgyártó- és mechatronikai technikus) (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • mechatronikai gyakorlati ismeretek előnyt jelent
  • nagyfokú rugalmasság, magabiztosság, felelősségtudat
  • 2 műszakos munkarend, túlóra vállalása

ELŐNY:

  • német és/vagy angol kommunikációképes nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
Helyek Balatonfűzfő
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre