Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása;
Karbantartási tervek végrehajtása;
Üzemzavarok elhárítása, gyártóberendezés meghibásodások megjavítása;
Gyártóberendezések, eszközök telepítésében való közreműködés.

Követelmények:

Releváns műszaki végzettség (középfokú)
Kb. 5+ év szakmai tapasztalat (hidraulikus, pneumatikus rendszerekkel)
Erős számítógépes ismeretek
3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

Műszaki rajz olvasás
SAP és CAD programokban jártasság
alapfokú nyelvtudás (angol, vagy német)

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninetta)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Motiváló bérezés
Szakmai kihívások

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.03.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

Trenkwalder Kft

A termelés működését biztosító technikai berend...
Miskolc

HAYS Hungary Kft.

  Fő feladatok: Automatizált gépek fejlesztése,...
Fejér

Technikus

CTDI Kft.

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektro...
XVIII. kerület, Budapest, Pest