Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

Adient Mezőlak Kft.
Régió: Mezőlak, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.15.
Jelentkezési határidő: 2019.02.17.
Mindig is szeretted az autókat?

Az ADIENT az egyik legnagyobb autóipari beszállító a világszínvonalú ülésszerkezetek és ülésállító alkatrészeket előállításában.

Dinamikusan növekvő Mezőlaki gyárunkba jelenleg a következő feladatok ellátására keresünk munkatársakat:

Feladatok:

  • Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása.
  • Karbantartási tervek végrehajtása
  • Üzemzavarok elhárítása, gyártóberendezés meghibásodások megjavítása
  • Gyártóberendezések, eszközök telepítésében való közreműködés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalatok
  • Pneumatikai és elektronikai ismeretek
  • Autóipari beszállítónál, tömeggyártásban szerzett tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Automatizált gyártógépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Saját állományba
  • Folyamatosan emelkedő bérezés
  • Stabil, megbízható cégnél hosszútávú munkalehetőség
  • Éves Cafeteria (próbaidő alatt is)
  • Születés támogatás
  • Házasságkötési támogatás
  • Temetési támogatás
  • Karácsonyi csomag
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Munkatárs ajánló program
  • Céges buszjárat, 100%-os bérlettámogatás
  • Ötletpénz
  • Sport-és uszodabérlet a Pápai Várkertfürdőbe

Várjuk a jelentkezéseket!

Helyek Mezőlak
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre