www.cvonline.hu
Karbantartó technikus
Trenkwalder Kft
Régió: Miskolc
Hozzáadva: 2018.07.17.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.
Hirdetés azonosító: 1809504
lejárt
Miskolci telephelyű, nemzetközi hátterű gyártó partnerünk részére kollégákat keresünk az alábbi pozícióba
  • A termelés működését biztosító technikai berendezések, gépsorok zavartalan és balesetmentes üzemelésének biztosítása
  • A keletkezett elektromos vagy mechanikus hibák azonnali elhárítása
  • A karbantartási terv és utasítás alapján a karbantartási munkák elvégzése
  • Az elvégzett feladatok SAP-ban történő adminisztrálása
  • Műszaki dokumentációk naprakész vezetése
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önálló, pontos munkavégzés; lelkiismeretesség; jó problémamegoldó készség
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Bónuszlehetőség
  • Város kedvezmények
  • Családi rendezvények
  • Változatos munkakör, fiatalos csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre