www.cvonline.hu

Karbantartó Technikus

  • Company_icon Valeo Auto-Electric Magyarország Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Innovatív termékeket és rendszereket kínálunk, amelyek hozzájárulnak a szén-dioxid kibocsátás csökkentéséhez és az intuitív vezetés fejlesztéséhez. 168 telephelyünkkel, 20 kutatási, 38 fejlesztési, 15 elosztó központunkkal, 32 országban 102.900 munkavállalót foglalkoztatunk világszerte.

Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére és gyártására specializálódtunk. Prémium kategóriás kapcsolók, szenzorok, elektronikai vezérlőegységek, kameravezérlők széles skáláját gyártjuk személygépjárművekbe, teherautókba és haszongépjárművekbe. Új üzletággal bővülve és a legfejlettebb technológiák alkalmazásával néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat.

Főbb feladatok:

  • Gyártás során felmerülő géphibák kezelése
  • Gépbeállító-, karbantartó- és gyártástámogató mérnökök munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • A munkavégzés adott területtől függően 3 műszakban, vagy folyamatos műszakban történik

Előny:

  • Műszerész végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Utazási támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és szívesen csatlakoznál egy dinamikusan fejlődő autóipari vállalathoz, amely a világpiac egyik meghatározó szereplője, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó, Elektronikai műszerész
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.30.