www.cvonline.hu

Karbantartó technikus

  • A hirdetés 62 napja lejárt

A Becom Electronics GmbH leányvállalata vagyunk, az ipar egyik vezető EMS-Partnere (Electronics Engineering & Manufacturing Services), osztrák székhellyel. Ügyfeleink a rugalmasság mellett értékelik a magas minőségi normákat és az átfogó technikai szakértelmünket. Piaci pozíciónk megerősítése érdekében, új munkaerőt keresünk magyarországi leányvállalatunkba.

Feladatok:

  • Karbantartási tervben meghatározott munkák elvégzése.
  • Elektromos rendszerek, berendezések telepítése és javítása.
  • Karbantartási munkák elvégzésének dokumentálása.
  • Tartalék alkatrész raktár kezelése, be-, és kivét dokumentálása.
  • Részvétel berendezések fejlesztésében.
  • Részvétel a gyártósorok optimális elhelyezésében.
  • Részvétel új gyártósorok telepítésében.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év karbantartói tapasztalat
  • MS Office alkalmazások készségszintű ismerete
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek, vezérlések ismerete
  • PLC és PC vezérelt gépek ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság, határozottság
  • Csapatmunkára termettség

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Karbantartói tapasztalat elektronikai területen
  • Munka -és tűzvédelmi jogszabályi ismeretek

Utazási támogatás/juttatások:

  • Bejárás támogatása
  • Egyéb bérenkívüli juttatás

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette figyelmét és szeretne részese lenni csapatunknak, kérjük küldje el pályázati anyagát alábbi elérhetőségeink bármelyikére:
H-2851 Környe, Budai út 1,
Tel.: +36 34 309 307 (603-as mellék)
Weboldal: Link megjelenítése

Helyek Környe
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.22.