Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (mechanikus)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.08.25.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

 Fő feladatok:

  • Gyártó berendezések folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok ellátása, a gyártósoron a mechanikus hibák javítása
  • Gépállás esetén segítségnyújtás a technikusoknak a hibakeresésben és elhárításában

Elvárások:

  • Szakirányúközépfokú végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat (üzemi automatizálás és berendezés-karbantartás)

Amit nyújtunk:

  • Széleskörű juttatási csomag(alapfizetés, bejárás támogatás, bónusz)
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil környezetben

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a hays.hu weboldalon.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre