Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó technikus - INTS/NYK/195

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2019.11.29.

Karbantartó technikus

Villanyszerelőként dolgozol és van jártasságod a pneumatikában vagy finommechanikában?
Szeretnél igényes, modern környezetben egy támogató team részeként szakmailag kiteljesedni?
Nyitott vagy új technológiák megismerésére és kihívásnak tartod műszaki problémák megoldását?

Ha igen a válaszod, szerencsések vagyunk, akkor TÉGED keresünk a karbantartási csapatba nyírbátori munkavégzésre!

Amit nyújtunk:

  • korszerű termelőberendezések és folyamatok,
  • teljes alkatrész- és szerszámellátottság,
  • szakmai továbbképzések elektronika, pneumatika területén,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • munkavállaló-központú vállalati kultúra,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • támogató munkahelyi légkör,
  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, melegétkezési hozzájárulás és Cafetéria),
  • ingyenes buszjárat közel 100 településről.

Feladataid lesznek:

  • összeszerelési és csomagolási folyamatok támogatása,
  • termelő berendezések tervezett karbantartásának elvégzése,
  • gépek rendelkezésre állásának biztosítása, üzemeltetése,
  • egyéb termeléssel kapcsolatos műszaki feladatok elvégzése.

Te vagy a biztos választásunk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • középfokú műszaki vagy villanyszerelői végzettség,
  • ismeretek az alábbi műszaki területek valamelyikén (rajz olvasás, alkatrész ismeret):
  • elektronika, elektrotechnika,
  • vagy pneumatika, elektro-pneumatika ,
  • vagy finommechanika, gépészeti ismeretek,
  • több műszakos munkarend vállalása
  • számítástechnikai ismeretek,
  • jó problémamegoldó készség,

Előnyt jelent:

  • releváns, gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat.
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre