Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Karbantartó technikus - INTS/9/236

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk számára keresünk kollegát

Karbantartó technikus

pozícióba

Ref.: INTS/9/236

Feladatok:

  • A gőzölőgépek napi termeléshez szükséges karbantartása
  • Gőzölőgépek áttelepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Karbantartási tervek előkészítése, végrehajtása (villamos és pneumatikus karbantartás)
  • Hibák elhárítása és hibaelhárítások adminisztrációja
  • Karbantartási alkatrészraktár kezelése

Elvárások:

  • Villamosipari szakközépiskolai végzettség, vagy elektronikai műszerész szakmunkásképző iskolai vagy mechanikai karbantartói végzettség
  • Karbantartás területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Automatika és vezérlésben szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Gyengeáramú szerelésben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Alapfokú német vagy angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Pneumatikai és PLC ismeret

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (bejárási támogatás, cafeteria, bónusz)
  • Korszerű technológiai környezet
  • Szakmai fejlődés egy dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó, Műszerész, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.11.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre