www.cvonline.hu

Karbantartó technikus (elektromos)

Régió: Győr-Moson-Sopron

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.07.31.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.
Hirdetés azonosító: 1891722

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk csapatába keresünk 3 műszakos munkarendbe új kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó

(Győr-Moson-Sopron megye)

Fő feladatok:

  • Gyártó berendezések folyamatos felügyelete, karbantartása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok ellátása
  • Részvétel a gyártósor áttelepítésekben
  • Hibaelhárítás, fejlesztésben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (mechanikai/villamos)
  • Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • PLC programozói ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Széleskörű juttatási csomag (alapfizetés, bejárás támogatás, cafeteria, bónusz)
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség stabil környezetben

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a hays.hu weboldalon.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre