Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó szakmunkás (Hatvan)

  • Magyar Államvasutak Zrt.
  • Hatvan, Heves
  • A hirdetés 18 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Karbantartó szakmunkás

Helység
Hatvan
Terület
Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • épületek-, és berendezések tervszerű, megelőző, valamint szakma specifikus karbantartása
  • épület-, építmény-, valamint ezek alkatrészeinek, tartozékainak zavar és hiba elhárítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) – villanyszerelő, vízszerelő, fűtésszerelő, ács, kőműves, festő, mázoló szakképesítés
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk
A munkáltató által biztosított vasúti képesítések megszerzését követően az elérhető havi bruttó jövedelem pótlékokkal és cafeteriával együtt akár 215.000-245.000 Ft.

Amit ajánlunk továbbá:

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

2019.01.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-1079 / 01-10-79

Várjuk jelentkezését!

Helyek Hatvan
Heves
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Épületkarbantartó, Karbantartó, Kőműves, Szerelő, Villanyszerelő, Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre