Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó műszerész

Human Centrum Kft.
Régió: Marcali

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.11.

Ventillátor motorokat gyártó partnerünk kínál karbantartó műszerészi feladatokat 800 dolgozót foglalkoztató gyárában. Pályakezdőknek és szakmát váltóknak is kiváló lehetőség.

Feladatok:

  • Az  épületgépészeti  berendezéseinek  önálló  elektromos  javítása, karbantartása
  • Az  üzemek  gépeinek, berendezéseinek villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • A  munkahelyi  vezetője  által  meghatározott  feladatok  elvégzése  a  rendelkezésre  álló dokumentáció alapján.
  • Javítás  és  hibaelhárítás,  mind  a  technológiai  gépekben,  mind  az  épületgépészeti berendezések területén

Amit kínálunk

  •  Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Választható Cafeteria juttatások
  • Céges buszjárat : Nagykanizsáról, Pogányszentpéterről, Kaposvárról, Gyenesdiásról, Lengyeltótiról, Somogyvárról, Tapsonyból, Nagyatádról, Barcsról

Elvárások:

  • Elektronikai  műszerész,  erősáramú  gépszerelő  és/vagy  villanyszerelő  szakmunkás végzettség (több végzettség együttes megléte előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat,
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Előnyt jelent:

  • Számítógépes ismeretek

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen  is kaphat.

Helyek Marcali
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre