Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó műszerész

  • Ziehl-Abegg Kft.
  • Marcali, Somogy
  • A hirdetés 26 napja lejárt

ZIEHL-ABEGG

Főbb feladatok:

  • A ZIEHL-ABEGG Kft. épületgépészeti berendezéseinek önálló elektromos javítása, karbantartása
  • A Rácsüzem és Öntöde/CNC, valamint a Tekercselő üzem (WL/WA/SK) gépeinek, berendezéseinek villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
  • A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján
  • Javítás és hibaelhárítás, mind a technológiai gépekben, mind az épületgépészeti berendezések területén

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség (több végzettség együttes megléte előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
  • Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság

Előny:

  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + teljesítményprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Választható Cafeteria juttatások
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre