Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó munkatárs

  • Markunion Kft.
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 24 napja lejárt

A MARKUNION Kft Link megjelenítése közel 20 esztendeje foglalkozik ballonos ásványvizek forgalmazásával, illetve különböző vízadagoló automaták értékesítésével és üzemeltetésével. Kaposvári telephelyünkre keresünk munkatársat.

Kínált pozíció:

Jó műszaki érzékkel, kézügyességgel rendelkező kollégát keresünk szerelő, karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

  • Vízadagoló készülékek átvizsgálása, hibafeltárása
  • Vízadagolók előkészítése tisztításra, vízkőoldásra
  • Vízadagoló szénsavas egység átvizsgálása, javítása, tesztelése
  • Meleg víz készítő egység hibafeltárása, javítása
  • Eseti meghibásodások helyszíni javítása
  • Alkatrészigény felmérése, rendelése
  • Javítások adminisztrálása
  • Esetenként a telephelyek közötti árumozgatás
  • Áruátvételben, árukiadásban közreműködés

Elvárások:

Az ideális jelölt jó problémafeltáró képességgel, karbantartói munkában gyakorlattal, tapasztalattal, önálló munkavégzési képességgel rendelkezik. Nehéz fizikai munkára is képes személy, mivel az áruátvételnél nagy mennyiségű árut kell mozgatni. A telephelyek közötti áruszállításhoz jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat szükséges.

  • Jó műszaki érzék
  • Kézi szerszámok és műszerek rutinos használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • "B" kategóriás jogosítvány, kisteherautó vezetési gyakorlat előny

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie. Hosszú távú biztos munkát, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Stabil, biztos jövővel rendelkező munkahely
  • Képzések és továbbképzések
  • Egyműszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Kaposvár

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz), a tárgy mezőben „Karbantartó pályázat”-ként megjelölve.

Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Elektronikai műszerész, Gépkocsivezető, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre