Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • Az álláshirdetés ma lejár

Kedves karbantartó mérnök! Vas megyében található elismert hírnévvel rendelkező Partnercégünk számára keresünk 1-3 év szakmai tapasztalattal, angol nyelvtudással, és felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező új munkatársat. Jelentkezz még ma, és légy a csapat része!

Leendő feladataid:

  •        Technikai személyzet szakmai irányítása
  •        Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  •        Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  •        Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  •        Próbaidő után, havi szintű készenléti szolgálat nyújtása (eleinte szakmai háttér támogatással)

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  •        Villamosmérnöki / gépészmérnöki / épületgépész / mechatronikai mérnöki végzettség
  •        1-3 év szakmai tapasztalat termelő közegben
  •        Aktív angol nyelvtudás
  •        Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód
  •        Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  •        Versenyképes fizetés és juttatások
  •        Stabil vállalati háttér, és multinacionális környezet
  •        Izgalmas és változatos feladatok

Munkavégzés helye:

  •        Vas megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre