Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

A National Instruments karbantartó mérnök csapatába keresünk új kollégát. Téged keresünk, ha nem szereted a konzervatív megoldásokat, de ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, kreatív vagy és folyamatosan szeretnél fejlődni megismerve a legmodernebb és legújabb technológiákat, ha szereted az önállóságot, kapcsolatépítést és az egyedi megoldásokat, ha vannak ötleteid és szeretnéd, ha azokat érvényre tudnád juttatni. Mindezt nálunk megvalósíthatod egy segítőkész csapat tagjaként igazán baráti légkörben multinacionális high-tech körülmények között.

A karbantartó mérnök

felelős a hatáskörébe tartozó gépek, berendezések és kiegészítő eszközök rendelkezésre állásának és karbantartási költséghatékonyságának folyamatos javításáért, a területéhez tartozó folyamatokat betartásáért és fejlesztéséért.

Feladatok:

MUNKAKÖRI FELADATOK, HATÁSKÖR:

  • A gyártói berendezések rendelkezésre állásának folyamatos javítása CI projektek generálásával, Kaizenekben való aktív részvétellel valamint Kaizenek, projektek vezetésével
  • A gyártói berendezések visszatérő hibáinak alapos elemzése és a valós hibaokok feltárása és javaslattétel a javításukra
  • Rendszeres kimutatások, elemzések készítése a gyártói berendezések meghibásodásairól, ezek kommunikálása a technikusok és a termelő terület felé
  • A berendezések/eszközök folyamatos működésének fenntartásához szükséges tartalékalkatrészek megrendelése
  • A technikusok számára tréningek szervezése és tartása
  • A megelőző karbantartásokban való aktív részvétel, az üzemeltetői tapasztalatok tükrében, a Megelőző karbantartási utasítások folyamatos aktualizálása, optimalizálása a gépek állagának megóvása érdekében
  • A TPM bevezetésében és működtetésében való aktív részvétel, a stratégiában meghatározott és a kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a gyártási területekkel, annak vezetőivel, a karbantartó ésfolyamat technikusokkal, a felmerülő problémák időbeni eszkalációja, valamint a kapcsolódó folyamatok folyamatos koordinálása és fejlesztése céljából.
  • Kapcsolattartás a külső beszállítókkal, illetve szükség esetén új beszállítók keresése

Elvárások:

  • Legalább BSc szintű VILLAMOS-, vagy GÉPÉSZMÉRNÖKI vagy MECHATRONIKA végzettség vagy ennek megfelelő releváns felsőfokú képesítés
  • Karbantartási területen eltöltött minimum 1-2 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Projektszervező- és vezetőkészség, valamint, önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS. Office ismeretek
  • LEAN irányelvek ismerete (TPM, Visual Management, Kaizen stb.)
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre