Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

HSA Kft.
Régió: Gyöngyös, Heves

Hozzáadva: 2019.04.22.
Jelentkezési határidő: 2019.05.01.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Termelő berendezések karbantartási tervének kidolgozásában való részvétel
  • Hatékony részvétel a TPM bevezetésében, majd a rendszer hatékony működtetése
  • A termelő és tesztberendezések részletes karbantartási tervének kidolgozása, valamint a rajzdokumentációk és gépkönyvek kezelése, nyilvántartása
  • A karbantartás területén az irányítása alá tartozó fizikai állomány vezetése
  • Munkafeladatok megszervezése a kidolgozott karbantartási terv alapján

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • TPM ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a 06 30 315 4385-ös telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre