Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

HAYS Hungary Kft.
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Hozzáadva: 2019.03.23.
Jelentkezési határidő: 2018.11.07.

Karbantartó mérnök pozíció nyitott autóipari partnerünk csapatában Jász-Nagykun-Szolnok megyében. A cég fejlődési lehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és multinacionális környezetet biztosít a leendő kolléga számára.

Feladatok:

  •  Preventív karbantartási feladatok tervezése, koordinálása
  • A területhez tartozó gépek műszaki állapotának fenntartása, folyamatos működés biztosítása
  • Karbantartók koordinálása, gépek karbantartása
  • Dokumentációk kezelése (elvégzett karbantartások, tartalék alkatrészek stb.)

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • 3-4 év tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre