Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.11.06.
Jelentkezési határidő: 2018.11.07.
Hirdetés azonosító: 1949724
lejárt

Karbantartó mérnök pozíció nyitott autóipari partnerünk csapatában Jász-Nagykun-Szolnok megyében. A cég fejlődési lehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és multinacionális környezetet biztosít a leendő kolléga számára.

Feladatok:

  •  Preventív karbantartási feladatok tervezése, koordinálása
  • A területhez tartozó gépek műszaki állapotának fenntartása, folyamatos működés biztosítása
  • Karbantartók koordinálása, gépek karbantartása
  • Dokumentációk kezelése (elvégzett karbantartások, tartalék alkatrészek stb.)

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • 3-4 év tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Jász-Nagykun-Szolnok
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre