Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.05.07.
Jelentkezési határidő: 2019.05.22.

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Új termék bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Az üzem gyártóeszközeinek üzembe helyezése a layout alapján
  • Gyártóeszközök karbantartása
  • Az üzem gyártóeszközeinek II. és III. szintű karbantartása, javítása, illetve ennek felügyelete a gépbeállítókkal, külső cégekkel
  • Gyártóeszközök (gépek, berendezések) karbantartási dokumentációjának kidolgozása, naprakész vezetése
  • Karbantartási utasítások elkészítése, vezetése
  • Karbantartási költségek követése
  • Karbantartási munkák dokumentálása a karbantartási utasítás szerint
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Tartalék alkatrészek rendelése, beszerzése, nyilvántartása
  • Fogyó anyagok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
  • Kézi és gépi szerszámok rendelése, beszerzése, nyilvántartása
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Az üzem gyártóeszköz dokumentációjának tárolása, gondozása
  • Új gyártóeszközök dokumentációjának beszerzése, illetve elkészítése (együttműködve más osztályokkal)
  • SAP PM modul ismerete, alkalmazása
  • Szerszám villamos részének tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Külső vállalkozóval való együttműködés

Elvárások:

  • Villamosmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre