Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök - Sárvár

Man at Work Kft.
Régió: Sárvár, Vas

Hozzáadva: 2019.07.17.
Jelentkezési határidő: 2019.08.03.

Karbantartó mérnök

Elvárások:

  • Villamosmérnök / Gépészmérnök végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvismeret
  • Határozott, önálló, vezetői készségekkel rendelkező személyiség

Feladatok:

  • Karbantartók munkájának koordinálása, szakmai irányítása, fejlesztése
  • Karbantartási terv készítése, végrehajtása, költségterv készítése és kontrollja
  • Kapcsolattartás külső kivitelezőkkel, karbantartókkal
  • Megelőző és prediktív karbantartási tevékenységek tervezése, irányítása, szervezése
  • Műszaki anyagok biztosítása, készletszintjének meghatározása, optimalizálása
  • Veszteségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek szakmai támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Albérleti hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Sárvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legjobb húsipari cégéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Helyek Sárvár
Vas
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre