Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.09.28.
Jelentkezési határidő: 2019.10.04.

2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi telephelyünkön, közel 1400 főt foglalkoztatunk és az alábbi tevékenységeket végezzük: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbina-állórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országába.

Feladatok:

  • A karbantartó mérnökök munkájának támogatása, karbantartási dokumentumok és folyamatok kezelése
  • Az operatív karbantartási csoport napi munkájának támogatása
  • Indirekt beszerzési feladatok támogatása
  • Adminisztratív munkák elvégzése Maximo asset management szoftverben

Elvárások:

  • Aktív hallgatói jogviszony (mérnök vagy műszaki menedzser vagy logisztika szakirány)
  • Magabiztos angoltudás írásban és szövegértésben
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Gyártási közegben való aktív részvétel; fém-megmunkálás iránti érdeklődés
  • Képesség csapatmunkára, nyitott, dinamikus személyiség

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás (de tényleg!)
  • Értékes szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra
  • Bruttó 1300Ft/óra diákbér

Ha felkeltette az érdeklődésed az alábbi diákmunka akkor küldd el önéletrajzod a megadott email címre vagy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veresegyház
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.09.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre