Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó mérnök asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.07.06.
Jelentkezési határidő: 2019.07.18.

A Water üzletág oroszlányi üzeme, a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. A cég által gyártott egyedülálló csúcstechnológiájával a szennyvíz jó minőségű ipari tápvízzé, vagy akár ivóvízzé alakítható.

Feladatok:

  • a karbantartási munkák, folyamatok műszaki támogatása, hatékonyságának tervszerű növelése
  • karbantartási mérőszámok, riportok készítésében való részvétel
  • karbantartási módszerek, szabványok, gyakorlatok elemzése, javaslattétel a fejlesztésre
  • kapcsolattartás a szervizekkel és a mérnökséggel
  • munkavédelmi és környezetvédelmi követelmények betartása, betartatása

Elvárások:

  • aktív és passzív nappali tagozatos jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú műszaki képzés
  • mérnöki tervezői program(ok) ismerete

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig heti 3-4 nap vállalása elvárt, legalább fél éven keresztül.

Amit kínálunk

  • bruttó 1365 Ft/óra
  • lehetőség szakmai fejlődésre

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • AutoCAD program ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Oroszlány
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.07.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre