Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ MÉRNÖK (13-8844)

Hozzáadva: 2018.11.11.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Karbantartó mérnök

(13-8844)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelő berendezések üzembe helyezése,
  • A karbantartási folyamatok megtervezése,
  • Gép-alkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • Különböző alkatrészek beszerzése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Termelő közegben szerzett tapasztalat néhány év tapasztalat,
  • PLC / pneumatikai ismeretek,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl / Nyugat-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8844”-es referenciaszám feltüntetésével.
Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Fejér
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre