Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó lakatos

  • Company_icon Fonte Viva Kft.
  • Location_icon Somogy, Somogyvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Fonte Viva Kft. Somogyvári üzemébe felvételt hirdet

KARBANTARTÓ LAKATOS

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A gyártó sorokon bekövetkezett meghibásodások folyamatos és gyors elhárításában való részvétel mechanikai karbantartóval együtt;
  • Lakatos munkák elvégzése a gépsorok karbantartása, javítása során;
  • A gépsorok, kiszolgáló berendezések üzembiztonságának folyamatos fenntartásában, növelésében való aktív részvétel;
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek felmérésében való részvétel.

Elvárások:

  • Lakatos, hegesztő (AWI, Ív-) szakirányú végzettség

Előny:

  • Hegesztő, esztergályos munkákban jártasság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Somogy
Somogyvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre