Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó lakatos

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Partnerünk, a Carrier CR Magyarország Kft. Jászárokszállásra keres

Karbantartó lakatos munkatársakat!

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása
  • Gépek, berendezések felügyelete
  • Elektromos mérések elvégzése
  • Karbantartási dokumentáció elkészítése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Géplakatos szakirányú végzettség
  • Gyártásfenntartásban szerzett tapasztalat
  • Berendezések fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat, alkatrészismeret

Amit nyújtani tudunk:

  • Korrekt bérezés
  • Jelenléti bónusz + havi jutalom
  • Cafeteria + útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Szálláslehetőség
  • Céges buszjárat: Szolnok, Zagyvarékás, Jászalsószentgyörgy, Jánoshida, Alattyán, Jásztelek, Jászberény, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Atkár, Vámosgyörk, Jászárokszállás, Lőrinci, Hatvan, Hort

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 584 3612-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2018.12.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre