Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó géplakatos

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.11.07.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség: gépszerelő karbantartó géplakatos.
  • Min. 3 év (ipari területen szerzett) szakmai tapasztalat.
  • Hegesztési ismeretek.
  • Rajzolvasás, együttműködő- és problémamegoldó készség, precíz, önálló munkavégzés.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:

  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete.
  • CNC-forgácsológépek karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Targoncavezetői valamint emelőgép-kezelői engedély és gyakorlat.

Feladatai:

  • A gyártásban működő gépek és berendezések teljes körű javítása és karbantartása.
  • Épületgépészeti és háztechnikai javítások elvégzése.
  • A karbantartáshoz, javításhoz szükséges rendelési igény továbbítása a karbantartás-vezetés felé.
  • A karbantartáshoz szükséges helyi raktár kezelése és működtetése.
  • Karbantartási dokumentumok kezelése.

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, több, mint 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • Saját buszjárat számos településről,
    • Beiskolázási támogatás,
    • SZÉP-kártya,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Havi prémium, 13. havi fizetés.
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz.
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények.

fényképes önéletrajzokat az alábbi hivatkozási szám feltüntetésével várjuk:

(CVO_19_IH_FB)

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-hungary.com) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre