www.cvonline.hu

Karbantartó géplakatos

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Szigetszentmiklósi telephelyű, nyílászáró gyártó- és forgalmazó cég gyártóüzemébe

karbantartó géplakatos

munkatársat keres.

Új munkatársaink főbb feladatai lesznek:

  • Fémmegmunkáló berendezések, CNC gyártógépek
    • időszakos karbantartása
    • eseti javítások, beállítások elvégzése
  • Karbantartási napló, dokumentáció vezetése
  • Alkatrészellátás biztosítása

Új munkatársainkkal szemben támasztott elvárásaink:

  • Szakirányú géplakatos / fémipari szakmunkás végzettség
  • Gépkarbantartó munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Pontos, tiszta, igényes munkavégzés
  • Felelősségtudat, problémamegoldó képesség
  • Szigetszentmiklósi, ill. környező, közeli lakóhely előny!

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás Szigetszentmiklóson kívüli lakosok részére

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós
Helyek Szigetszentmiklós
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Lakatos
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.23.