Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó csoportvezető

  • Kerox Kft
  • Sóskút, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A KEROX Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámia betéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk karbantartására munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Általános feladatkör leírása:

  • A Kerox Kft által üzemeltetett gépek és berendezések üzemvitelének biztosítása (javítások, kisebb gépátalakítások, gépek telepítésében való segítség) és megelőző karbantartási feladatainak tervezése, kiadása a karbantartó lakatosoknak és karbantartó villanyszerelőknek
  • Karbantartási módszertanok bevezetésének támogatása
  • Mérnökség gép- és folyamat fejlesztési projektjeinek támogatása
  • Termelő terület által megfogalmazott teljesítmény és minőség célok elérésének támogatása a gépek rendelkezésre állása által
  • Új kollégák beilleszkedésének, szakmai betanulásának támogatása (tudás és tapasztalat megosztás)
  • Gép- és munkakörnyezet tisztaságának fenntartása
  • Dokumentációs fegyelem fenntartása, fejlesztése (munkát, gyártást hátráltató tényezők, fennálló minőségi- és műszaki akadályok eszkalálása)
  • Műszakban dolgozó lakatosok és villanyszerelők beosztásának és szabadságának elkészítése, tervezése
  • Beszerzési csoport munkájának támogatása pontos alkatrész specifikációval (műszaki rajzok, katalógus számok stb.)

Felelősségi köre és kötelezettségei:

  • Az elvégzett munka minőségi és mennyiségi követelményeinek pontos betartása / betartatása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi utasítások előírásainak betartása / betartatása

Előírt gyakorlat, munkakör betöltésének feltétele:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Alapvető számítógépkezelői ismeretek (Excel, World)
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
  • Piacképes juttatások
  • Szép kártya, üzemanyag támogatás
  • Céges buszjárat a 6-os főút és az M6-os vonalán

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát kérem, küldje el számunkra.

Helyek Sóskút
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre