Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

  • My HR Team Személyzeti Szolgáltató Kft.
  • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-...
  • A hirdetés 35 napja lejárt

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi gyártói partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósori gépek ütemezett karbantartási feladatainak tervezése,
  • Karbantartók munkájának szervezése, szakmai támogatása,
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal,
  • Berendezések meghibásodása esetén gyors beavatkozás megszervezése,
  • Géptelepítési, felújítási projekteknél aktív közreműködés a tervezésben, szervezésben,
  • Karbantartási és egyéb műszaki dokumentumok vezetése.

Elvárások:

  • Gépészeti vagy villamossági szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Karbantartás vezetői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (napi munkavégzéshez szükséges),
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
  • B kategóriás jogosítvány megléte.

Előnyök:

  • Hidraulika, Pneumatika, PLC ismeretek előnyt jelentenek.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyénre szabott bérezési feltételek és juttatási csomag,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (Link megjelenítése) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre