www.cvonline.hu

Karbantartási vezető

Hozzáadva: 2018.01.19.
Hirdetés azonosító: 1050622

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Gáztöltő-üzemi karbantartási feladatok végrehajtása és végrehajtatása
  • A termelőeszközök és segédüzemi berendezések tervszerű megelőző karbantartásának végrehajtása, végrehajtatása
  • A munkahelyi rend és fegyelem betartása, betartatása
  • Az előírt időszakos vizsgálatok elvégeztetése, megfelelő dokumentálása
  • A feladataihoz kapcsolódó adatok rögzítése a NAVISION integrált rendszerben,
  • Adatszolgáltatások, jelentések pontos, határidőre történő elkészítése

Elvárások:
  • Karbantartási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Jó szervezőképesség, precizitás, munkabírás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Professzionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés + egyéb juttatások

Előnyök:
  • NAVISION vállat irányítási rendszer ismeret

Nyelv:
  • Magyar

  • mennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Hort

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Heves