Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Gépipari gyártás)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Megbízónk több kontinensen ismert multinacionális vállalat, amely a szabadidő ágazat részére fejleszt és gyárt az aktív és egészséges életmódot, egészségmegőrzést szolgáló berendezéseket. A vállalat számára kiemelt jelentőséggel bír a termelőberendezések zavartalan működésének biztosítása, a  gyártógépek, berendezések, épületek és az infrastruktúra hatékony karbantartása és fejlesztése.  A feladatkör komplex irányítására tapasztalt és elhivatott vezetőt keresünk a szervezetfejlesztés keretében létrehozott új pozícióba:

Feladatok

  • Megtervezi és megvalósítja a gyártóberendezések, telephely, épületek, gyártócsarnokok valamint az ellátó rendszerek (áram, víz, gáz, levegő) teljes körű karbantartását, biztosítva a vállalat termelő és funkcionális egységeinek zavartalan és költséghatékony működését
  • Irányítja a karbantartási és üzemfenntartási szervezeti egységeket, fejleszti és támogatja munkatársait és növeli a dolgozói elkötelezettséget
  • Kiválasztja és folyamatosan értékeli a karbantartási és fenntartási tevékenységbe bevont alvállalkozókat
  • Gyártóberendezések (megmunkáló, hegesztő, festő, végszerelő) karbantartásának tervezése, szervezése
  • A karbantartási rendszer fejlesztése, különös tekintettel a megelőző karbantartásra
  • A preventív és operatív karbantartások beütemezése és végrehajtása, a termelés zavartalanságának biztosítása, a kieső idő elvárások teljesítése
  • Hibakeresések, problémák megoldása, elhárított hibák dokumentálása, oktatások szervezése
  • Javaslatok kidolgozása a gyártóberendezések- és eszközök továbbfejlesztésére a karbantartási ráfordítások csökkentése és a berendezések/alkatrészek élettartamának növelése céljából
  • A pótalkatrész gazdálkodás fejlesztése, a megfelelő pótalkatrész ellátás biztosítása
  • Ösztönzi és támogatja az energiahatékonyságot,a folyamatos fejlesztést, érvényesíti az 5S irányelveket
  • A karbantartási, létesítmény üzemeltetési költségek és a felmerülő beruházások tervezése
  • Költségfelhasználás rendszeres követése, költségoptimalizálás
  • Munkavédelmi, - tűzvédelmi, - egészségvédelmi, - környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • A felügyelt területek felkészítése a hatósági ellenőrzésekre, illetve a belső- és külső auditokra
  • Karbantartási dokumentumok kialakítása, naprakész vezetése

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai diploma (gépész-,villamosmérnök), ideálisan gépgyártás, karbantartás szakirány
  • Berendezés karbantartási, épületgépészeti, épületvillamossági ismeretek
  • Jelentős tapasztalat gyártóberendezések karbantartásában, épületek, infrastruktúra fenntartásában
  • Legalább 3 év karbantartás vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, karbantartási rendszerek, AutoCad, további CAD programok ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó probléma megoldási és határozott döntéshozatali képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Vezetői alapfizetés
  • Teljesítmény prémium, cafeteria
  • Cégautó
  • Modern, tiszta környezet
  • Fejlesztésalapú változást támogató vállalati kultúra

A munkavégzés helye

Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÁSI VEZETŐ (Gépipari gyártás), Bács-Kiskun megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre