www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI VEZETŐ (13-8847)

Hozzáadva: 2018.08.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.28.

Humanfield header

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Karbantartási vezető

(13-8847)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártósori berendezések működésének biztosítása,
  • A preventív karbantartási program működtetése,
  • Beosztottak irányítása, mentorálása,
  • A karbantartási folyamatok optimalizálása, fejlesztése,
  • Költségcsökkentési akciók végigvitele.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Karbantartási / ipari automatizálási területen szerzett többéves tapasztalat,
  • Gyártó közegben szerzett munkatapasztalat (az autóipari háttér előnyt jelent),
  • A vezetői háttér előny,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8847”-es referenciaszám feltüntetésével.
Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.
Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre