Ugrás a tartalomra
KARBANTARTÁSI VEZETŐ (13-9030)
pozícióba.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI VEZETŐ

(13-9030)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5 fős elektromos karbantartó csapat direkt irányítása,
  • 8 fős mechanikus karbantartó csapat közvetett irányítása a karbantartás műszakvezetőn keresztül,
  • A félautomata/automata gépek és elektromos termelési berendezések megelőző karbantartási tervének létrehozása,
  • Fejlesztési javaslatok megtétele,
  • Az új gyártóeszközök kiválasztásában való részvétel,
  • Gépmeghibásodás esetén diagnosztika felállítása,
  • A külső cégek hibaelhárítási munkájának megszervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség,
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat,
  • Automatizálás és PLC területén való járatasság,
  • Akítv angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9030”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása