Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI KOORDINÁTOR

  • A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
  • Mór, Fejér
  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Megbízónk – a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítójaként, közel 100 ipari és gyártó vállalattal, 30.000 alkalmazottal – globális megoldásokat kínál a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében. Professzionális csapatuknak és magas színvonalon automatizált gépparkjuknak köszönhetően olyan neveket üdvözölhetnek Vevőik között, mint a GM, Fiat, Daimler, Volkswagen, Audi, Porsche, Peugeot, Citroen, Skoda és Suzuki.

Jelenleg a móri 700 fős termelőegységükbe keresünk szakmailag elhivatott, agilis munkatársat a következő pozícióba:

Karbantartási koordinátor

Munkavégzés helye: Mór

Feladatok:

  • Karbantartási rendszerek fejlesztése, karbantartók képzése
  • A felügyeletére bízott berendezések és épületek működési feltételeinek biztosítása a rendelkezésre álló erőforrásokkal
  • A karbantartó csoport (karbantartási műszakvezetők, karbantartók, PLC technikusok) szakmai irányítása, motiválása
  • A karbantartási műhely és raktár rendjének felügyelete

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Több éves, karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Pneumatikus, hidraulikus rajzolvasási készség
  • Karbantartási rendszerek ismerete

Előnyös, de nem feltétel:

  • Préselési, hegesztési, KTL festési technológia ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör
  • Professzionális csapa és modern, multinacionális környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél

Ha az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.

Looking for the Best.....

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre