Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartási koordinátor

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Mór, Székesfehérvár
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Pozíció leírása:

Preventív és prediktív karbantartások megszervezése;
Karbantartók munkájának tervezése, irányítása;
Napi, heti, havi kimutatások készítése;
Karbantartási KPI-ok figyelemmel kísérése;
Költségcsökkentésre és hatékonyság növelésre javaslatok tétele;
Alvállalkozókkal való kapcsolattartás;
Alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, igazolása;
Karbantartási költségek elemzése.

Követelmények:

Minimum középfokú végzettség;
Pár év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Számítógép magas szintű ismerete (Office, Access, SAP, AutoCad..);
TPM ismeretek.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Értékelt kvalitások

Csapatmunkára való képesség
Határozott fellépés
Rugalmas
Precíz

Amit nyújtunk

Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
Fejlődési, képzési lehetőség

Helyek Mór
Székesfehérvár
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre