Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Karbantartási és telepítési csoportvezető helyettes (IX. kerület)

  • Unix Autó Kft.
  • IX. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 91 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Karbantartási részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

 Karbantartási és telepítési csoportvezető helyettes

Feladatok:

  • Logisztikai központ berendezéseinek bővítési / fejlesztési munkálatainak vezetése, munkafolyamatok megszervezése
  • Új eszközök telepítésének irányítása, munkafolyamatok szervezése (külsős, belsős kollégákkal)
  • Műszakokként 6-8 fős karbantartó csapat koordinálása
  • Újonnan üzembehelyezett, fejlesztett eszközök átadásnak előkészítése
  • Fejlesztéshez szükséges helyszíni felmérések végzése
  • Gépek, berendezések üzemeltetési, karbantartási és használati utasításának megírása, gépkönyvek elkészítése
  • Ütemezett karbantartásokhoz szükséges felmérések elvégzése
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Karbantartási és telepítési csoportvezető helyettesítése

Elvárások:

  • Gépkezelői engedély (vezetőüléses, ollós emelő) / megszerezhető készség
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Műszaki rajz olvasásának készsége
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 2 év karbantartásban eltöltött idő

Előny:

  • Gyenge áramú ismeretek
  • Projekt munka tapasztalat
  • Vezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges mobiltelefon magáncélra is
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Kedvezményes étkezési lehetőség a cég által üzemeltett étteremben
  • Munkakörhöz tartozó munkaruha biztosítása
  • Évente két alkalommal csapatépítő program
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes, bejelentett stabil jövedelem
  • Innovatív és professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál

Munkavégzési hely: Unix Logisztikai központ: 1097 Budapest, Timót utca 5.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Nehézgépkezelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre