www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI ÉS PROJEKT IGAZGATÓ (13-8820)

Hozzáadva: 2018.08.14.
Jelentkezési határidő: 2018.08.15.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI ÉS PROJEKT IGAZGATÓ
(13-8820)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 25 főből álló karbantartási osztály irányítása,
  • Új gyáregység beruházásának projektmenedzsmentje,
  • Gyártósori beruházások projektek irányítása,
  • Éves beruházási tervek elkészítésében való aktív részvétel,
  • A karbantartási tervek tervezésének, végrehajtásának és irányításának ellenőrzése,
  • Az állásidők elemzése, és a megfelelő intézkedések végrehajtása,
  • Megelőző karbantartási rendszer ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel, hatóságokkal.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Karbantartás ÉS projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat (előny: élelmiszeripari területen),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Céges autó (magánhasználatra, üzemanyaggal együtt).

A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8820”-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök, Termelés vezető, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gyárigazgató
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre