Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető

Starjobs Magyarország
Régió: Oroszlány

Hozzáadva: 2019.12.04.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Feladatok:

  • Modulgyártás megelőző és hibaelhárító karbantartási feladatainak elvégeztetése és elvégzése, géphiba miatti állásidők csökkentése

  • Gépek magas szintű rendelkezés állásának biztosítása

  • Karbantartási riportok, költségelemzések készítése, javaslattétel hatékonyságot növelő projektekre

  • KPI-ok nyomonkövetése

  • Napi operatív karbantartási feladatok irányítása

  • Felügyeli, és koordinálja a Karbantartási Műszakvezetők munkáját

  • Szorosan együttműködik a társterületekkel

  • Javaslatot tesz és elősegíti a Karbantartók szakmai fejlődését

  • Önálló projektek kivitelezése, irányítása

Elvárások:

  • Villamos, vagy gépész szakirányú végzettség (középfokú, vagy technikum)

  • Villamos, illetve gépészeti rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása, értelmezése

  • Számítógépes ismeretek

  • Legalább 3 év tapasztalat karbantartási csoport, műszak irányításában

  • Önálló, precíz és kreatív munkavégzés

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előny:

  • Ipari robotok ismerete, kezelése

  • PLC vezérlések és szoftverek ismerete

  • Szerszámgépek, gépi forgácsolási ismeretek

  • Angol nyelv ismerete

  • Könnyűgép-kezelői engedély

  • Pneumatika, műszertechnika ismeretek

  • Tűzvédelmi szakvizsga, veszélyesanyag-kezelő vizsga

Helyek Oroszlány
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre