Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartási csoportvezető - Kecskemét

Man at Work Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.07.15.
Jelentkezési határidő: 2019.08.03.

Feladatok:

  • Karbantartási KPI célok, folyamatos termelés biztosítása
  • Termelésben felmerülő problémák elhárítása
  • 10 percen belüli hiba elhárításra való törekvés
  • Kiadott karbantartási feladatok átvétele, ellenőrzése
  • Karbantartás alap dokumentációk menedzselése a karbantartókkal
  • Ügyelet biztosítása az ütemterv szerint
  • Termelésben lévő gépek rendelkezésre állásának támogatása szoftveres oldalról

Elvárás:

  • Emberek tanításával, irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó analizáló, elemző képesség
  • Karbantartói szoftver ismeret
  • Elektronikus/pneumatikus/mechanikus alkatrészismeret
  • Gyártó cégnél, karbantartásban szerezett min. 2 éves tapasztalat
  • Office programok: Excel/Word/Outlook ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálnak:

  • Egy műszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Karbantartó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre