Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (14-9574)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.09.08.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ
(14-9574)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5-10 fős technikus csapat irányítása, fejlesztése, motiválása,
  • Termelő berendezések üzembe helyezése,
  • A karbantartási folyamatok megtervezése,
  • Különböző alkatrészek beszerzése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség),
  • Automatizálási területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Gyártócégnél szerzett néhány éves tapasztalat (előny: autóipar).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9574”-es referenciaszám feltüntetésével

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Automatizálási mérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés > Automatizálás
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre