www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó cégcsoport keres karbantartási, építési feladatok ellátására

 Karbantartás vezetőt

Feladatok

  • Irodaházak üzemeltetésével, felújításával kapcsolatos műszaki feladatok ellátása
  • Kivitelezési, javítási, korszerűsítési feladatok műszaki előkészítése, dokumentáció-készítés
  • 5 fős karbantartó csapat vezetése, a kivitelezési munkákban való aktív közreműködés
  • Ingatlan beruházások előkészítése, beszállítók, műszaki kivitelezők tenderkiírása, tervdokumentációk elkészíttetése, ellenőrzése, kezelése
  • Közműfejlesztések és kivitelezések
  • Meglévő dokumentumok leltározása, katalogizálása, fejlesztési javaslatok kidolgozása, tervek, műszaki és alaprajzok folyamatos frissítése
  • Bérlemények műszaki átvétele / átadása
  • Javaslatok beruházási költségek optimalizálására, új, környezettudatos rendszerek bevezetésére

Elvárások

  • Releváns műszaki tapasztalat, előny a projektvezetői gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs készség, önállóság, nagyfokú kezdeményezőkészség, projektszemlélet
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, fizikai munkára való hajladnóság
  • Precíz, pontos munkavégzés, jó csapatjátékos
  • Szervezettség, prioritások átlátása
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Word, Excel, tervező programok felhasználói szintű ismerete
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői engedély

Amit kínálunk

Biztos céges háttér, önálló, változatos munkakör, versenyképes jövedelem (nettó 250eFt/hó), szolgálati Ford Transit. Vidéki kollégáknak benntlakást tudunk biztosítani. Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzzal jelentkezzen az alábbi mail címen.

Munkavégzés helye

Budapest XI, XXI.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő