Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

HSA Kft.
Régió: Mátészalka, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Feladatok:

  • Karbantartási csoport munkájának szakmai vezetése
  • Karbantartások megtervezése és felügyelete, az ehhez szükséges erőforrások biztosítása
  • Alkatrész készletszintek optimalizálása
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • Gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Hatékonyságnövelő, költségcsökkentő projektek vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • PLC ismeretek
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Lean ismeret

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Helyek Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Karbantartó-menedzser, Karbantartó-mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre