Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartás-vezető

Régió: Zala
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2019.01.31.
Hirdetés azonosító: 2302047
lejárt

Kerámia tetőcserép, szálcement sík- és hullámpalát, valamint minőségi beton tetőfedő anyagok gyártásában is több évtizedes tapasztalattal rendelkező partnercégünk karbantartás-vezetőt keres.

Feladatok:

  • a karbantartási folyamatok szervezése, irányítása (hidraulika, pneumatika, extrudálás)
  • kapcsolattartás a beszállítókkal
  • berendezések üzemeltetése, fejlesztése
  • 20 fős karbantartó csapat irányítása, vezetése, fejlesztése (lakatos, villamos, programozó)

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • karbantartási tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • német nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • teljesítményprémium
  • havi nettó 19.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • munkába járás támogatása
  • fejlődési, képzési lehetőség

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.01.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre