www.cvonline.hu

Karbantartás vezető

  • A hirdetés 496 napja lejárt

A REJLEK Metal & Stamping Kft munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • karbantartási rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • karbantartások szervezése, koordinálása
  • gépek telepítésének, beüzemelésének szakmai támogatása, koordinálása
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • dokumentációkezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol / német nyelvtudás
  • karbantartási és vezetői tapasztalat
  • autóipari tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség

Előny:

  • emelőgép ügyintézői végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • fejlődési lehetőség egy fiatalos csapatban

Pályázatát 2016.09.30-ig munkakör megjelölésével írásban várjuk az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német