Ugrás a tartalomra
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (14-9744)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(14-9744)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelő berendezések üzembe helyezése,
  • A karbantartási folyamatok megtervezése,
  • Gép-alkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • Különböző alkatrészek beszerzése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök),
  • Termelő közegben szerzett releváns néhány éves tapasztalat,
  • SMT / PLC tudás előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9744”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 2 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása