Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kampány Kontroller Gyakornok

  • GroupM
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Érdekel a pénzügy? Szeretnél egy jó csapatban dolgozni? Csatlakozz Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökség csoportjához

Kampány Kontroller Gyakornokként!

Olyan nappali tagozatos hallgatók jelentkezését várjuk, akik nem riadnak vissza a számokkal való munkától, és bírják a monotonitást. A felvett munkatársra hosszútávon számítunk.

Leendő feladataid:

  • megrendelők, teljesítési igazolások és egyéb dokumentumok kezelése
  • kampányok rögzítése, pénzügyi nyomon követése
  • rendszeres kapcsolattartás a cégünk összes részlegével, alvállalkozókkal
  • riportok és jelentések készítése (angol nyelven is)
  • fiatalos csapat
  • egyéb adminisztrációs és ad hoc feladatok

Téged keresünk, ha

  • a tanulmányaid mellett heti 30 órát tudsz vállalni
  • magabiztosan használod az Excel-t
  • szeretsz számokkal, adatokkal dolgozni
  • precízen, felelősségteljesen végzed munkádat
  • érdeklődsz a pénzügyek iránt
  • nyitott vagy új szoftverek megismerésére, keresed a tanulási lehetőségeket
  • legalább középfokú szinten kommunikálsz angolul

Amiért érdemes velünk dolgozni:

  • korrekt gyakornoki jövedelem
  • kiemelkedő juttatási csomag
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • kellemes munkakörülmények, jól megközelíthető budapesti iroda

Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő segéd, Pénzügyi asszisztens, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre