Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kamionsofőr

  • Bonus Kft
  • Baranya, Siklós
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A BONUS KFT.

KAMIONSOFŐR - BELFÖLDI ÁRUSZÁLLÍTÓ SOFŐR

pozícióba keres munkatársat

Részletes feladatkör:

  • Belföldi áruszállítás a munkáltató eszközeivel
  • Áruk önálló összekészítése
  • Átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • A szállított áruk precíz átadása a vevőknek
  • Szállítással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése
  • Munkaidőnyilvántartáshoz kapcsolódó dokumentumok (jelenléti ív, tachográf, üzemanyagelszámolás) precíz, naprakész vezetése
  • Tehergépkocsik műszaki állapotának figyelése, szervizelésének megszervezése és karbantartása
  • Tehergépkocsi tisztántartása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Érvényes C kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • 2 éves tehergépkocsi vezetői tapasztalat
  • Segítőkész és barátságos magatartás
  • Szakirányú, vagy középfokú végzettség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Barátságos és segítőkész csapat, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fix jövedelem + juttatások
  • Vállalati mobiltelefon
  • Szabad hétvégék, jellemzően nappali munkavégzés

Munkavégzés helye és rendje:

  • 7800 Siklós, Ipartelepi út 2.

Teherautók:

  • Újszerű állapotú MAN TGL 12.250 4x2BL automata állóklíma/állófűtés

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Baranya
Siklós
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre