Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KAMION SZERELŐ (Magas szintű német technológia)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.07.
Hirdetés azonosító: 1507052

A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest déli részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A nehézgépjármű szervízműhelyben a javítási, szervizelési feladatok szakszerű elvégzése, az előírások precíz betartásával
  • A szerviz folyamatainak- és szolgáltatásainak minőségi rendelkezésre állásának optimalizálása
  • Ügyféligények legmagasabb szintű kiszolgálása, így az ügyfél-elégedettség magas szinten tartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Nehézgépjármű-szerelési tapasztalat
  • Magas fokú rugalmasság
  • Ügyfélközpontúság

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest déli oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KAMION SZERELŐ (Magas szintű német technológia), Budapest déli oldala

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre